Privatus darželis

Privatus darželis

Kadangi esame įsikūrę gamtos apsuptyje, mūsų privatus darželis yra puiki vieta vaikams leisti dienas. Toliau nuo miesto triukšmo, toliau nuo oro taršos galime ramiai rengti lauko žygius, žaisti ir linksmintis gryname ore. Puoselėjame aktyvų gyvenimo būdą ir rytus visada pradedame su joga!

Vaikystėje taip pat labai svarbi kūryba, saviraiška, todėl mažuosius įtraukiame į kuo įvairesnę kūrybinę veiklą – nuo dailės, kulinarinių žaidimų iki įvairių, protą lavinančių eksperimentinių tyrinėjimų.

Svarbiausia – Jūsų vaiko emocinė savijauta

Darželio kolektyvas deda visas pastangas, kad Jūsų atžalos laiką leistų teigiamoje aplinkoje. Pas mus dirba tik patyrę, empatiški, tinkamą išsilavinimą turintys žmonės, mėgstantys ir gebantys dirbti su 2–6 metų vaikais.

Suburiame nedideles grupes tam, kad kiekvienas vaikas būtų pamatytas ir išgirstas.

Į pasaulį žvelgiame globaliai

Susipažinimas su pasauliu mums padeda pažinti save, todėl tikime, kad vaikus nuo mažens svarbu ugdyti kuo globaliau, įtraukiant mokymąsi ne tik apie mūsų aplinką, bet ir mus supančias, artimesnes bei tolimesnes kultūras. Tai padaryti mums padeda bendradarbiavimas su užsienio mokyklomis bei į darželį iš kitų šalių atvykstantys studentai.

Nepamirškime, kad daugybė mokslinių tyrimų rodo didelę užsienio kalbų mokymosi naudą, o jų mokytis lengviausia jauname amžiuje (šia tema taip pat atliktas ne vienas mokslinis tyrimas), todėl į darželinukų ugdymo procesą integruojame anglų kalbą. Išmokus vieną užsienio kalbą, kitas pažaboti tampa žymiai lengviau!

Vaikystė – tai asmenybės formavimosi metas. Užtikrinkime, kad aplinka, kurioje ji formuojasi būtų ugdanti ir teigiama.