Priėmimas į darželius

Norite suteikti savo vaikui visapusišką, aukštos kokybės bei profesionalų ugdymą ir priežiūrą? Ketinate jį nuo mažens pratinti prie bendravimo su aplinkiniais vaikais bei suteikti visas galimybes išreikšti savo idėjas? Priėmimas į darželius – lengvai ir patogiai! Susipažinkite su naudinga informacija bei pasirūpinkite savo vaiko gerove.

Kaip vykdomas priėmimas į darželius (privačius, nevalstybinius)?

Vaikai čia priimami visus metus, pasirašius sutartis su įstaigos administracija.

Ar galima gauti kompensaciją?

Jeigu auginate ikimokyklinio arba priešmokyklinio amžiaus vaiką ir ketinate jį leisti į privatų darželį, galite gauti 120 Eur mėnesinę kompensaciją.

Darželiui „Vaikystės takas“ reikalingi priėmimo dokumentai

Pasirūpinkite šiais dokumentais: sutartimi, Nr.027-1a formos medicinine pažyma, gimimo liudijimo kopija bei vienkartiniu stojimo mokesčiu, kuris yra 150 Eur, pervedamas darželiui sąskaita: A/s LT312140030002319135, Bankas Luminor, įmonės kodas: 302557111.

Dėmesio!

Jeigu norite nutraukti su darželiu sudarytą sutartį, prašome informuoti bent prieš vieną mėnesį. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, jog stojimo mokestis už priėmimą į darželius nėra grąžinamas, tačiau įskaičiuojamas už paskutinį įstaigos lankymo mėnesį. Be to, kaip ir mokestis už stojimą, taip ir už darželio lankymą yra pervedamas aukščiau nurodyta banko sąskaita.

Kiek kainuoja darželio „Vaikystės takas“ lankymas?

Per mėnesį: visai dienai po Savivaldybės kompensacijos 400 Eur. (260 Eur. ugdymas bei visos ugdymui reikalingos priemonės ir 140 Eur. maitinimas), o pusei dienos – 320 Eur (220 Eur. ugdymas bei visos ugdymui reikalingos priemonės ir 100 Eur. maitinimas).

Pasirinkote priėmimą į mūsų darželį – ką dar svarbu žinoti?

Ugdymo veikla prasideda – 9.30 val, o ateinant į darželį, rekomenduojame atsinešti: avalynę, atsarginių rūbų, šukas, vienkartinių nosinaičių, knygelių, žaislų, kurie padidina saugumo jausmą.
Reikalinga detalesnė informacija apie tai, kaip vykdomas priėmimas į privatų darželį „Vaikystės takas“? Maloniai padėsime kiekvienam!

Apie vaikučių maitinimą

Maistą mums tiekia UAB “Rojaus obuoliai” pagal Visuomenės sveikatos centro patvirtintą, vaikams pritaikytą, trijų savaičių, meniu.

Privačiame vaikų darželyje vaikai valgo tris kartus karštus patiekalus. Ryte jos didenybė – košė. Įvairių grūdų, suteikiančios energijos augančiam organizmui. Ne visi mėgsta, bet dažniausiai paragauja visi. Net ir valgę pusryčius su šeima. Pietūs – sriuba ir antras patiekalas su daug daržovių. Vaikai dažniausiai nemėgsta maišyti daržovių su mėsa ar garnyru ( puiku!). Valgo viską atskirai. Pasirenka ką labiau mėgsta. Pavakariai būna apie 15:30. Čia dažniausiai tinka visiems, nes vyrauja miltiniai patiekalai (blynai, varškėčiai, makaronai…), daržovės, kruopos. Dienos bėgyje geriame vandenuką, žolelių arbatas. Šaltuoju laikotarpiu turime pieno ir vaisiu programos. Vasarą del šilumos rizikos jos nevykdomos. Yra galimybė užsakyti patiekalus iš vegetariško meniu.

Taigi, maitinimas organizuojamas maždaug kas 3 val. Vaikas vakare aktyviai leidžia laiką, būna lauke ir grįžus namo reikia kuo skubiau papildyti energijos atsargas. Suprantama, kad būna ir nevalgymo dienos (ne tas patiekalas, prasta nuotaika, prieš ligą ar tiesiog nemėgstu, ar neskanu). Maiste prievartos negali būti! Tiesiog pasiūlome, sumodeliuojame žaidybinę situaciją. Ir informuojame jei mums nesisekė valgyti. Kad vaikutis namie kuo skubiau gautų mėgstamą patiekalą ar užkandį.

o

Dienos ritmas

7:30 – 8:30 Labas rytas! Įspūdžių aptarimas.

8:30 – 9:00 Pasisveikink su joga. Ryto mankštelė.
9:00 – 9:30 Pusryčiai. Rytinė arbata.
9:30 – 10:30 Ryto ratas. Muzikiniai žaidimai.

10:30 – 11:00 Ugdomoji veikla: dailė/eksperimentai/kulinariniai žaidimai.
11:00 – 12:00 Žaidimai lauke (grupėje).
12:10 – 12:30 Pietūs.
13:00 – 15:00 Poilsio ir ramybės metas.
16:00 Pavakariai
16:30 Vakaro ratas. Dienos darbų užbaigimas (veiklos aptarimas).
17:00 – 18:00 Žaidimai grupėje (lauke).
18:00 Viso gero!

Kai mes kartu:

Dienos darbų pradžia – Ryto ratas. Susėdame į didelį ratą, aptariame dienos veiklas.

Dainuojant pasisveikiname su draugais. Smagu dainuoti vardus, paspausti draugui ranką, palinkėti geros dienos.

Galime atsinešti savo žaisliuką, knygelę.